C0805T472K1RCLTU
KEMETKEMET
C0805T472K1RCLTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805T472K1RCLTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4700PF 100V X7R 0805
Fitxak: C0805T472K1RCLTU.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C0805T472K1RCLTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805T472K1RCLTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 4700PF 100V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 384269 pcs Datuen fitxa C0805T472K1RCLTU.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 100V
tolerantzia 4700pF Lodiera (Max) X7R
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series C RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna High Reliability balorazio COTS
polarizazio 0805 (2012 Metric) Beste izenak C0805T472K1RCL
C0805T472K1RCL7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Lead Style 0.035" (0.88mm) Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Zabaldutako deskribapena 4700pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10%
deskribapena CAP CER 4700PF 100V X7R 0805