C0805C273J4RALTU
KEMETKEMET
C0805C273J4RALTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C273J4RALTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.027UF 16V X7R 0805
Fitxak: C0805C273J4RALTU.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C0805C273J4RALTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C273J4RALTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.027UF 16V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 861542 pcs Datuen fitxa C0805C273J4RALTU.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 16V
tolerantzia 0.027µF Lodiera (Max) X7R
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series L RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio 0805 (2012 Metric) Beste izenak C0805C273J4RAL
C0805C273J4RAL7800
C0805C273J4RAL7867
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Lead Style 0.035" (0.88mm) Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Zabaldutako deskribapena 0.027µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5%
deskribapena CAP CER 0.027UF 16V X7R 0805