C0603X472J5GECAUTO
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603X472J5GECAUTO
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0603 4.7NF 50V C0G 5%
Fitxak: C0603X472J5GECAUTO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C0603X472J5GECAUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603X472J5GECAUTO fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0603 4.7NF 50V C0G 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1059309 pcs Datuen fitxa C0603X472J5GECAUTO.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 50V
tolerantzia 4700pF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Series C RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive, Boardflex Sensitive balorazio AEC-Q200
polarizazio 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia C0603X472J5GECAUTO Lead Style 0.034" (0.87mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 4700pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% deskribapena CAP CER 0603 4.7NF 50V C0G 5%