C0603C332K5REC7867
KEMETKEMET
C0603C332K5REC7867 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603C332K5REC7867
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0603 3.3NF 50V X7R 10%
Fitxak: C0603C332K5REC7867.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
C0603C332K5REC7867ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603C332K5REC7867 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0603 3.3NF 50V X7R 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3963183 pcs Datuen fitxa C0603C332K5REC7867.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 50V
tolerantzia 3300pF Lodiera (Max) X7R
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Series C RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive, ESD Protection balorazio AEC-Q200
polarizazio 0603 (1608 Metric) Beste izenak 399-14170-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Lead Style 0.034" (0.87mm) Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Zabaldutako deskribapena 3300pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10%
deskribapena CAP CER 0603 3.3NF 50V X7R 10%