C0603C103K3JAC7867
KEMETKEMET
C0603C103K3JAC7867 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603C103K3JAC7867
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 25V U2J 0603
Fitxak: C0603C103K3JAC7867.pdf
  • Mezua
C0603C103K3JAC7867ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603C103K3JAC7867 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 10000PF 25V U2J 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2581803 pcs Datuen fitxa C0603C103K3JAC7867.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 25V
tolerantzia 10000pF Lodiera (Max) U2J
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series C RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia C0603C103K3JAC7867 Lead Style 0.034" (0.87mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low Dissipation Factor, Low ESL
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 10000pF ±10% 25V Ceramic Capacitor U2J 0603 (1608 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% deskribapena CAP CER 10000PF 25V U2J 0603