C0402C821M8JAC7867
KEMETKEMET
C0402C821M8JAC7867 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0402C821M8JAC7867
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 820PF 10V U2J 0402
Fitxak: C0402C821M8JAC7867.pdf
  • Mezua
C0402C821M8JAC7867ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0402C821M8JAC7867 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 820PF 10V U2J 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5585039 pcs Datuen fitxa C0402C821M8JAC7867.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 10V
tolerantzia 820pF Lodiera (Max) U2J
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series C RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia C0402C821M8JAC7867 Lead Style 0.022" (0.55mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low Dissipation Factor, Low ESL
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 820pF ±20% 10V Ceramic Capacitor U2J 0402 (1005 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP CER 820PF 10V U2J 0402