DSEP60-025A
IXYSIXYS
DSEP60-025A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSEP60-025A
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 250V 60A TO247AD
Fitxak: DSEP60-025A.pdf
  • Mezua
DSEP60-025Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSEP60-025A fabrikatzailea IXYS
deskribapena DIODE GEN PURP 250V 60A TO247AD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4492 pcs Datuen fitxa DSEP60-025A.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 60A
Tentsioa - Tasa TO-247AD Series HiPerFRED™
RoHS egoera Tube Alderantzizko berreskuratzea (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio TO-247-2
Tenperatura operatiboa - Junction 30ns Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia DSEP60-025A
Zabaldutako deskribapena Diode Standard 250V 60A Through Hole TO-247AD Diode konfigurazioa 650µA @ 250V
deskribapena DIODE GEN PURP 250V 60A TO247AD Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.31V @ 60A
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 250V Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 175°C