SZ1.5SMC62AT3G
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
SZ1.5SMC62AT3G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SZ1.5SMC62AT3G
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 53VWM 85VC SMC
Fitxak: SZ1.5SMC62AT3G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
SZ1.5SMC62AT3Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SZ1.5SMC62AT3G fabrikatzailea Littelfuse Inc.
deskribapena TVS DIODE 53VWM 85VC SMC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 708151 pcs Datuen fitxa SZ1.5SMC62AT3G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 58.9V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 53V Tentsioa - Tasa SMC
Mota Zener Series Automotive, AEC-Q101
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Energia - Peak Pulse 17.7A
polarizazio DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SZ1.5SMC62AT3G deskribapena TVS DIODE 53VWM 85VC SMC
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 85V Edukiera @ maiztasuna -