SL0902A090SM
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
SL0902A090SM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SL0902A090SM
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena GDT 90V 5KA SURFACE MOUNT
Fitxak: SL0902A090SM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • Mezua
SL0902A090SMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SL0902A090SM fabrikatzailea Littelfuse Inc.
deskribapena GDT 90V 5KA SURFACE MOUNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 98866 pcs Datuen fitxa SL0902A090SM.pdf
Series SL0902A RoHS egoera Tape & Reel (TR)
R @ 25 ° C No polarizazio 2-SMD Cylinder Square End
Beste izenak F3488TR Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia SL0902A090SM
Impulse discharge current (8 / 20μs) 90V Fail laburra 5000A (5kA)
Zabaldutako deskribapena Gas Discharge Tube 5000A (5kA) 2 Pole Surface Mount ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
deskribapena GDT 90V 5KA SURFACE MOUNT Ekintza mota 2
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SL08 5R003
SL08 5R003
fabrikatzaileak: Ametherm
deskribapena: ICL 5 OHM 20% 3A 8MM
Stockean: 168614 pcs
Deskarga: SL08 5R003.pdf
RFQ
SL08 50001-A
SL08 50001-A
fabrikatzaileak: Ametherm
deskribapena: ICL 50 OHM 15% 1.1A 8MM
Stockean: 165423 pcs
Deskarga: SL08 50001-A.pdf
RFQ
SL0902A230SM
SL0902A230SM
fabrikatzaileak: Littelfuse Inc.
deskribapena: GDT 230V 5KA SURFACE MOUNT
Deskarga: SL0902A230SM.pdf
SL0902A420SM
SL0902A420SM
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: GDT 420V 5KA SURFACE MOUNT
Deskarga: SL0902A420SM.pdf
SL08 7R002
SL08 7R002
deskribapena: ICL 7 OHM 20% 2A 8MM
Deskarga: SL08 7R002.pdf
SL08 5R002-A
SL08 5R002-A
deskribapena: ICL 5 OHM 20% 2A 8MM
Deskarga: SL08 5R002-A.pdf
SL0902A600SM
SL0902A600SM
deskribapena: GDT 600V 5KA SURFACE MOUNT
Deskarga: SL0902A600SM.pdf
SL08 50001
SL08 50001
deskribapena: ICL 50 OHM 20% 1.1A 8MM
Deskarga: SL08 50001.pdf
SL08 5R002
SL08 5R002
Deskarga: SL08 5R002.pdf
SL08 7R002-A
SL08 7R002-A