5KP220CA-HRA
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
5KP220CA-HRA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5KP220CA-HRA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 220VWM 371.1VC AXIAL
Fitxak: 5KP220CA-HRA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
5KP220CA-HRAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5KP220CA-HRA fabrikatzailea Littelfuse Inc.
deskribapena TVS DIODE 220VWM 371.1VC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7532 pcs Datuen fitxa 5KP220CA-HRA.pdf
Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 244V Tentsioa - Breakover 1
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 220V Tentsioa - Tasa P600
Mota Zener Series 5KP-HRA
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Power Line Protection 5000W (5kW) Energia - Peak Pulse 13.7A
polarizazio P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TA)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 5KP220CA-HRA deskribapena TVS DIODE 220VWM 371.1VC AXIAL
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 371.1V Edukiera @ maiztasuna -