30KPA66CA
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
30KPA66CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 30KPA66CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 66VWM 107VC AXIAL
Fitxak: 30KPA66CA.pdf
  • Mezua
30KPA66CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 30KPA66CA fabrikatzailea Littelfuse Inc.
deskribapena TVS DIODE 66VWM 107VC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6625 pcs Datuen fitxa 30KPA66CA.pdf
Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 73.7V Tentsioa - Breakover 1
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 66V Tentsioa - Tasa P600
Mota Zener Series 30KPA
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Power Line Protection 30000W (30kW) Energia - Peak Pulse 283.2A
polarizazio P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 30KPA66CA deskribapena TVS DIODE 66VWM 107VC AXIAL
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 107V Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak No
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
30KPA66CA-B
30KPA66CA-B
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 66V 107V P600
Stockean: 5713 pcs
Deskarga: 30KPA66CA-B.pdf
RFQ
30KPA66C-B
30KPA66C-B
deskribapena: TVS DIODE 66V 112.35V P600
Stockean: 5705 pcs
Deskarga: 30KPA66C-B.pdf
RFQ
30KPA66CA-HRA
30KPA66CA-HRA
Deskarga: 30KPA66CA-HRA.pdf
30KPA66CE3/TR13
30KPA66CE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 66V P600
Deskarga: 30KPA66CE3/TR13.pdf
30KPA66A-HRA
30KPA66A-HRA
Deskarga: 30KPA66A-HRA.pdf
30KPA66C
30KPA66C
Deskarga: 30KPA66C.pdf
30KPA66AE3/TR13
30KPA66AE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
Deskarga: 30KPA66AE3/TR13.pdf
30KPA66CA-HR
30KPA66CA-HR
Deskarga: 30KPA66CA-HR.pdf
30KPA66A-B
30KPA66A-B
Deskarga: 30KPA66A-B.pdf
30KPA66E3/TR13
30KPA66E3/TR13
Deskarga: 30KPA66E3/TR13.pdf
30KPA66CAE3/TR13
30KPA66CAE3/TR13