15KPA48A-HRA
15KPA48A-HRA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 48V 77.7V P600
Stockean: 5920 pcs
Deskarga:
RFQ
15KPA48
15KPA48
deskribapena: TVS DIODE 48V 81.59V P600