15KPA45CA-HRA
15KPA45CA-HRA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 45V 72.8V P600
Stockean: 5742 pcs
Deskarga:
RFQ
15KPA45C
15KPA45C
deskribapena: TVS DIODE 45V 76.44V P600