1.5SMC12CA
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
1.5SMC12CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1.5SMC12CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 10.2VWM 16.7VC SMD
Fitxak: 1.5SMC12CA.pdf
RoHs egoera Eskaera / RoHS betetzea doakoa da
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
1.5SMC12CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1.5SMC12CA fabrikatzailea Littelfuse Inc.
Kopurua eskuragarri 540420 pcs Datuen fitxa 1.5SMC12CA.pdf
Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 11.4V Tentsioa - Breakover 1
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 10.2V Tentsioa - Tasa DO-214AB (SMCJ)
Mota Zener Series 1.5SMC
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Energia - Peak Pulse 91A
polarizazio DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 1.5SMC12CA deskribapena TVS DIODE 10.2VWM 16.7VC SMD
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 16.7V Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak No
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1.5SMC12CA
1.5SMC12CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: TVS DIODE 10.2V 16.7V DO214AB
Stockean: 442868 pcs
Deskarga: 1.5SMC12CA.pdf
RFQ
1.5SMC12C
1.5SMC12C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 10.2V 17.54V DO214AB
Stockean: 361805 pcs
Deskarga: 1.5SMC12C.pdf
RFQ
1.5SMC12CA-M3/9AT
1.5SMC12CA-M3/9AT
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskarga: 1.5SMC12CA-M3/9AT.pdf
1.5SMC12CA TR13
1.5SMC12CA TR13
fabrikatzaileak: Central Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 10.2V 16.7V SMC
Deskarga: 1.5SMC12CA TR13.pdf
1.5SMC12AT3G
1.5SMC12AT3G
Deskarga: 1.5SMC12AT3G.pdf
1.5SMC12CA-E3/57T
1.5SMC12CA-E3/57T
Deskarga: 1.5SMC12CA-E3/57T.pdf
1.5SMC12CA-E3/9AT
1.5SMC12CA-E3/9AT
Deskarga: 1.5SMC12CA-E3/9AT.pdf
1.5SMC12CA
1.5SMC12CA
fabrikatzaileak: Littelfuse Inc.
deskribapena: TVS DIODE 10.2VWM 16.7VC SMD
Deskarga: 1.5SMC12CA.pdf
1.5SMC12CA-M3/57T
1.5SMC12CA-M3/57T
Deskarga: 1.5SMC12CA-M3/57T.pdf
1.5SMC12CA M6G
1.5SMC12CA M6G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
Deskarga: 1.5SMC12CA M6G.pdf
1.5SMC12AHR7G
1.5SMC12AHR7G