1.5KE440CA
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE440CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1.5KE440CA
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 376V 776V DO201
Fitxak: 1.5KE440CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
1.5KE440CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1.5KE440CA fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TVS DIODE 376V 776V DO201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 113542 pcs Datuen fitxa 1.5KE440CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 376V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 776V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 418V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-201 Series 1.5KE, TRANSIL™
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua DO-201AA, DO-27, Axial
Beste izenak 497-12742-1 Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13A (8/20µs)
Edukiera @ maiztasuna 180pF @ 1MHz Bidegailu kanalak 1
Oinarriaren zati kopurua 1.5KE eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1.5KE440AHB0G
1.5KE440AHB0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 376V 602V DO201
Stockean: 357888 pcs
Deskarga: 1.5KE440AHB0G.pdf
RFQ
1.5KE440ATR
1.5KE440ATR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena: TVS DIODE 376V 600V DO201AD
Stockean: 558384 pcs
Deskarga: 1.5KE440ATR.pdf
RFQ
1.5KE440CA
1.5KE440CA
fabrikatzaileak: Littelfuse Inc.
deskribapena: TVS DIODE 376VWM 602VC AXIAL
Deskarga: 1.5KE440CA.pdf
1.5KE440C-E3/54
1.5KE440C-E3/54
fabrikatzaileak: Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena: TVS DIODE 356VWM 631VC 1.5KE
Deskarga: 1.5KE440C-E3/54.pdf
1.5KE440CA A0G
1.5KE440CA A0G
Deskarga: 1.5KE440CA A0G.pdf
1.5KE440CA R0G
1.5KE440CA R0G
Deskarga: 1.5KE440CA R0G.pdf
1.5KE440CA-B
1.5KE440CA-B
Deskarga: 1.5KE440CA-B.pdf
1.5KE440ARL
1.5KE440ARL
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: TVS DIODE 376V 776V DO201
Deskarga: 1.5KE440ARL.pdf
1.5KE440CA B0G
1.5KE440CA B0G
Deskarga: 1.5KE440CA B0G.pdf
1.5KE440C-E3/73
1.5KE440C-E3/73
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 356V 631V 1.5KE