1.5KE100-B
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
1.5KE100-B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1.5KE100-B
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 85.5VWM 143.85VC AXIAL
Fitxak: 1.5KE100-B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
1.5KE100-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1.5KE100-B fabrikatzailea Littelfuse Inc.
Kopurua eskuragarri 316625 pcs Datuen fitxa 1.5KE100-B.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 90V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 85.5V Tentsioa - Tasa DO-201
Mota Zener Series 1.5KE
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Energia - Peak Pulse 11.1A
polarizazio DO-201AA, DO-27, Axial Beste izenak 1.5KE100-BLF
1.5KE100-BLF-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia 1.5KE100-B
deskribapena TVS DIODE 85.5VWM 143.85VC AXIAL Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 143.85V
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak No
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1.5KE10
1.5KE10
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 8.55V 15.23V DO201