04611.25ER
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
04611.25ER Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 04611.25ER
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BRD MNT 1.25A 600VAC/80VDC
Fitxak: 04611.25ER.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
04611.25ERren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 04611.25ER fabrikatzailea Littelfuse Inc.
deskribapena FUSE BRD MNT 1.25A 600VAC/80VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 150993 pcs Datuen fitxa 04611.25ER.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 600V Tamaina / dimentsioa 0.398" L x 0.123" W x 0.123" H (10.10mm x 3.12mm x 3.12mm)
Series Telelink® 461 RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna Telecom Erantzun Denbora Board Mount
polarizazio 2-SMD, Square End Block Beste izenak F1250T
F1250T RP
F1250TRP
F1250TRPTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 60A AC, 100A DC
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 04611.25ER Fuseholder mota 0.11 Ohm
Ezaugarriak - deskribapena FUSE BRD MNT 1.25A 600VAC/80VDC
DC Erresistentzia hotza 16.5 Uneko balorazioa 1.25A
Oraina - Ihesaldia 80V Class Slow
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa - Homologazioak CSA, UR
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Phoenix Contact
deskribapena: CONN TERM BLK FEED THRU 10-26AWG
Stockean: 6531 pcs
Deskarga: 0461018.pdf
RFQ
Stockean: 3981 pcs
Deskarga: 0461047.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: JUMPER FOR 8MM TB 2POS
04611
fabrikatzaileak: Desco
deskribapena: TRUSTAT FLR MT GND 15'
Deskarga:
04611.25ERT
04611.25ERT
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC 2SMD
Deskarga: 04611.25ERT.pdf
fabrikatzaileak: Affinity Medical Technologies - a Molex company
deskribapena: CONN RCPT VERT 2POS W/O GUIDES
04611.25EER
04611.25EER
deskribapena: FUSE BRD MNT 600VAC 80VDC 2SMD
Deskarga: 04611.25EER.pdf
deskribapena: CONN RCPT VERT 2POS W/GUIDES
04611.25ER16
04611.25ER16
Deskarga: 04611.25ER16.pdf
04611.25ER
04611.25ER
fabrikatzaileak: Littelfuse Inc.
deskribapena: FUSE BRD MNT 1.25A 600VAC/80VDC