SMCJ7V5CA
Fairchild/ON SemiconductorFairchild/ON Semiconductor
SMCJ7V5CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ7V5CA
Fabrikatzaileak / Marka: Fairchild/ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC SMC
Fitxak: 1.SMCJ7V5CA.pdf2.SMCJ7V5CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SMCJ7V5CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ7V5CA fabrikatzailea Fairchild/ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC SMC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 302343 pcs Datuen fitxa 1.SMCJ7V5CA.pdf2.SMCJ7V5CA.pdf
Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 8.33V Tentsioa - Breakover 1
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 7.5V Tentsioa - Tasa SMC (DO-214AB)
Mota Zener Series -
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Energia - Peak Pulse 116.3A
polarizazio DO-214AB, SMC Beste izenak SMCJ7V5CA-ND
SMCJ7V5CATR
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia SMCJ7V5CA
deskribapena TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC SMC Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.9V