B84771M20A
EPCOS (TDK)EPCOS (TDK)
B84771M20A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B84771M20A
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FILTER POWER LINE
Fitxak: B84771M20A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
B84771M20Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B84771M20A fabrikatzailea EPCOS (TDK)
deskribapena FILTER POWER LINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9149 pcs Datuen fitxa B84771M20A.pdf
Tentsioa - UL 20A Tentsioa - IEC 20A
Idatzi atributuak IP40 Bukaera Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Aldatu funtzioak No Series B84771
RoHS egoera Bulk Panela ebakitzeko neurriak -
Beste izenak 495-75283
B84771M 20A