ROB-25V101MG3#
Elna AmericaElna America
ROB-25V101MG3# Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROB-25V101MG3#
Fabrikatzaileak / Marka: Elna America
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: ROB-25V101MG3#.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
ROB-25V101MG3#ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROB-25V101MG3# fabrikatzailea Elna America
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 143206 pcs Datuen fitxa ROB-25V101MG3#.pdf
tolerantzia 100µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.138" (3.50mm)
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series ROB, TONEREX
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna Audio
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can
Pitch - Connector 25V Pakete / kasua -
Beste izenak 604-1146
ROB25V101MG3#
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Capacitors kopurua 165mA @ 120Hz Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. - inpedantzia -
Altuera - Eserita (Max) 0.453" (11.50mm) Zabaldutako deskribapena 100µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
eskaerak 1000 Hrs @ 85°C