RFS-6V102MI5#5
Elna AmericaElna America
RFS-6V102MI5#5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RFS-6V102MI5#5
Fabrikatzaileak / Marka: Elna America
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.RFS-6V102MI5#5.pdf2.RFS-6V102MI5#5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
RFS-6V102MI5#5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RFS-6V102MI5#5 fabrikatzailea Elna America
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 72107 pcs Datuen fitxa 1.RFS-6V102MI5#5.pdf2.RFS-6V102MI5#5.pdf
tolerantzia 1000µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.197" (5.00mm)
Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm) Series RFS, SILMIC II
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna Audio
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can
Pitch - Connector 6.3V Pakete / kasua -
Beste izenak 604-1135
RFS6V102MI5#5
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Capacitors kopurua 710mA @ 120Hz Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. - inpedantzia -
Altuera - Eserita (Max) 0.787" (20.00mm) Zabaldutako deskribapena 1000µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
eskaerak 1000 Hrs @ 85°C