TNPW2512100RDEEG
Vishay DaleVishay Dale
TNPW2512100RDEEG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNPW2512100RDEEG
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 100 OHM 0.5% 1/2W 2512
Fitxak: TNPW2512100RDEEG.pdf
  • Mezua
TNPW2512100RDEEGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNPW2512100RDEEG fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES SMD 100 OHM 0.5% 1/2W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5533 pcs Datuen fitxa TNPW2512100RDEEG.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.5W, 1/2W
Tentsioa - Tasa 2512 Lodiera (Max) ±25ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Series TNPW
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 2512 (6432 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia TNPW2512100RDEEG Altuera - Eserita (Max) 0.030" (0.75mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 100 Ohm ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.5%
deskribapena RES SMD 100 OHM 0.5% 1/2W 2512 Estaldura, Etxebizitza mota Thin Film