TNPW2010887RDEEY
Vishay DaleVishay Dale
TNPW2010887RDEEY Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNPW2010887RDEEY
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 887 OHM 0.5% 0.4W 2010
Fitxak: TNPW2010887RDEEY.pdf
  • Mezua
TNPW2010887RDEEYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNPW2010887RDEEY fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES SMD 887 OHM 0.5% 0.4W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6059 pcs Datuen fitxa TNPW2010887RDEEY.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.4W
Tentsioa - Tasa 2010 Lodiera (Max) ±25ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Series TNPW
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 2010 (5025 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia TNPW2010887RDEEY Altuera - Eserita (Max) 0.030" (0.75mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 887 Ohm ±0.5% 0.4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.5%
deskribapena RES SMD 887 OHM 0.5% 0.4W 2010 Estaldura, Etxebizitza mota Thin Film