TNPW1210806KBEEN
Vishay DaleVishay Dale
TNPW1210806KBEEN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNPW1210806KBEEN
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 806K OHM 0.1% 1/3W 1210
Fitxak: TNPW1210806KBEEN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
TNPW1210806KBEENren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNPW1210806KBEEN fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES SMD 806K OHM 0.1% 1/3W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 114147 pcs Datuen fitxa TNPW1210806KBEEN.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.333W, 1/3W
Tentsioa - Tasa 1210 Lodiera (Max) ±25ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm) Series TNPW
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 1210 (3225 Metric)
Beste izenak TNPW1210 806K 0.1% T9 E52 E3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Altuera - Eserita (Max) 0.030" (0.75mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Moisture Resistant
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 806k Ohm ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1% deskribapena RES SMD 806K OHM 0.1% 1/3W 1210