TNPW120640K2BETA
Vishay DaleVishay Dale
TNPW120640K2BETA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNPW120640K2BETA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 40.2K OHM 0.1% 1/4W 1206
Fitxak: TNPW120640K2BETA.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
TNPW120640K2BETAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNPW120640K2BETA fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES SMD 40.2K OHM 0.1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 504037 pcs Datuen fitxa TNPW120640K2BETA.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.25W, 1/4W
Tentsioa - Tasa 1206 Lodiera (Max) ±25ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series TNPW
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 1206 (3216 Metric)
Beste izenak TNPW1206 40K2 0.1% T9 RT1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak -
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 40.2k Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1% deskribapena RES SMD 40.2K OHM 0.1% 1/4W 1206