TNPW080556K2BEEA
Vishay DaleVishay Dale
TNPW080556K2BEEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNPW080556K2BEEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 56.2K OHM 0.1% 1/8W 0805
Fitxak: TNPW080556K2BEEA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
TNPW080556K2BEEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNPW080556K2BEEA fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES SMD 56.2K OHM 0.1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 569541 pcs Datuen fitxa TNPW080556K2BEEA.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.125W, 1/8W
Tentsioa - Tasa 0805 Lodiera (Max) ±25ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series TNPW
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0805 (2012 Metric)
Beste izenak TNPW0805 56K2 0.1% T9 ET1 E3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 56.2k Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1% deskribapena RES SMD 56.2K OHM 0.1% 1/8W 0805