RWR89S8R25FRBSL
Vishay DaleVishay Dale
Vishay Dale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR89S8R25FRBSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 8.25 OHM 3W 1% WW AXIAL
Fitxak: RWR89S8R25FRBSL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
RWR89S8R25FRBSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR89S8R25FRBSL fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES 8.25 OHM 3W 1% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 24301 pcs Datuen fitxa RWR89S8R25FRBSL.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC R (0.01%) Tentsioa - Lan egitea 3W
Tentsioa - Tasa Axial Lodiera (Max) ±50ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm) Series Military, MIL-PRF-39007, RWR89S
RoHS egoera Bulk polarizazio Axial
Beste izenak RWR89S8R25FRBSL-MIL Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 8.25 Ohm ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1% deskribapena RES 8.25 OHM 3W 1% WW AXIAL