RWR84S1R47FRS73
Vishay DaleVishay Dale
Vishay Dale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR84S1R47FRS73
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 1.47 OHM 7W 1% WW AXIAL
Fitxak: RWR84S1R47FRS73.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
RWR84S1R47FRS73ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR84S1R47FRS73 fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES 1.47 OHM 7W 1% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 13551 pcs Datuen fitxa RWR84S1R47FRS73.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC R (0.01%) Tentsioa - Lan egitea 7W
Tentsioa - Tasa Axial Lodiera (Max) ±50ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm) Series Military, MIL-PRF-39007, RWR84S
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio Axial
Beste izenak RWR84S1R47FRS73-MIL Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 1.47 Ohm ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1% deskribapena RES 1.47 OHM 7W 1% WW AXIAL