RNC55J1262BSBSL
Vishay DaleVishay Dale
RNC55J1262BSBSL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNC55J1262BSBSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 12.6K OHM 1/8W .1% AXIAL
Fitxak: RNC55J1262BSBSL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
RNC55J1262BSBSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNC55J1262BSBSL fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES 12.6K OHM 1/8W .1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 23563 pcs Datuen fitxa RNC55J1262BSBSL.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC S (0.001%) Tentsioa - Lan egitea 0.125W, 1/8W
Tentsioa - Tasa Axial Lodiera (Max) ±25ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm) Series Military, MIL-PRF-55182/01, RNC55
RoHS egoera Bulk polarizazio Axial
Beste izenak RNC55J1262BSBSL-MIL Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Weldable
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 12.6k Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1% deskribapena RES 12.6K OHM 1/8W .1% AXIAL