RNC50H9531BSB14
Vishay DaleVishay Dale
RNC50H9531BSB14 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNC50H9531BSB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 9.53K OHM 1/10W .1% AXIAL
Fitxak: RNC50H9531BSB14.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
RNC50H9531BSB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNC50H9531BSB14 fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES 9.53K OHM 1/10W .1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 25023 pcs Datuen fitxa RNC50H9531BSB14.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC S (0.001%) Tentsioa - Lan egitea 0.1W, 1/10W
Tentsioa - Tasa Axial Lodiera (Max) ±50ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm) Series Military, MIL-PRF-55182/07, RNC50
RoHS egoera Bulk polarizazio Axial
Beste izenak RNC50H9531BSB14-MIL Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Weldable
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 9.53k Ohm ±0.1% 0.1W, 1/10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1% deskribapena RES 9.53K OHM 1/10W .1% AXIAL