RCS080568K0JNEA
Vishay DaleVishay Dale
RCS080568K0JNEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RCS080568K0JNEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 68K OHM 5% 0.4W 0805
Fitxak: RCS080568K0JNEA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
RCS080568K0JNEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RCS080568K0JNEA fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES SMD 68K OHM 5% 0.4W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5045710 pcs Datuen fitxa RCS080568K0JNEA.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.4W
Tentsioa - Tasa 0805 Lodiera (Max) ±200ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series RCS
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0805 (2012 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia RCS080568K0JNEA Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 68k Ohm ±5% 0.4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5%
deskribapena RES SMD 68K OHM 5% 0.4W 0805 Estaldura, Etxebizitza mota Thick Film