RCP2512B18R0GEA
Vishay DaleVishay Dale
RCP2512B18R0GEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RCP2512B18R0GEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 18 OHM 2% 22W 2512
Fitxak: RCP2512B18R0GEA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
RCP2512B18R0GEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RCP2512B18R0GEA fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES SMD 18 OHM 2% 22W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 97882 pcs Datuen fitxa RCP2512B18R0GEA.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 22W
Tentsioa - Tasa 2512 Lodiera (Max) ±150ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm) Series RCP
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 2512 (6432 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia RCP2512B18R0GEA Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 18 Ohm ±2% 22W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±2%
deskribapena RES SMD 18 OHM 2% 22W 2512 Estaldura, Etxebizitza mota Thick Film