M55342K11B15E0RWSV
Vishay DaleVishay Dale
M55342K11B15E0RWSV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M55342K11B15E0RWSV
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 15K OHM 1% 1/20W 0402
Fitxak: M55342K11B15E0RWSV.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
M55342K11B15E0RWSVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M55342K11B15E0RWSV fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES SMD 15K OHM 1% 1/20W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 17548 pcs Datuen fitxa M55342K11B15E0RWSV.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC R (0.01%) Tentsioa - Lan egitea 0.05W, 1/20W
Tentsioa - Tasa 0402 Lodiera (Max) ±100ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.040" L x 0.025" W (1.02mm x 0.64mm) Series Military, MIL-PRF-55342, RM0402
RoHS egoera Tray - Waffle polarizazio 0402 (1005 Metric)
Beste izenak M55342K11B15E0RWSV-MIL Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Altuera - Eserita (Max) 0.033" (0.84mm) Ezaugarriak Military, Non-Inductive
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 15k Ohm ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1% deskribapena RES SMD 15K OHM 1% 1/20W 0402