M55342K06B62E0RTSV
Vishay DaleVishay Dale
M55342K06B62E0RTSV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M55342K06B62E0RTSV
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 62K OHM 1% 0.15W 0705
Fitxak: M55342K06B62E0RTSV.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
M55342K06B62E0RTSVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M55342K06B62E0RTSV fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES SMD 62K OHM 1% 0.15W 0705 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 20514 pcs Datuen fitxa M55342K06B62E0RTSV.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC R (0.01%) Tentsioa - Lan egitea 0.15W
Tentsioa - Tasa 0705 Lodiera (Max) ±100ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Series Military, MIL-PRF-55342, RM0705
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0805 (2012 Metric)
Beste izenak M55342K06B62E0RTSV-MIL Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Altuera - Eserita (Max) 0.033" (0.84mm) Ezaugarriak Military, Non-Inductive
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 62k Ohm ±1% 0.15W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1% deskribapena RES SMD 62K OHM 1% 0.15W 0705