M55342E08B169BRT5
Vishay DaleVishay Dale
M55342E08B169BRT5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M55342E08B169BRT5
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 169K OHM 0.1% 0.8W 2010
Fitxak: M55342E08B169BRT5.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
M55342E08B169BRT5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M55342E08B169BRT5 fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES SMD 169K OHM 0.1% 0.8W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 34594 pcs Datuen fitxa M55342E08B169BRT5.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC R (0.01%) Tentsioa - Lan egitea 0.8W
Tentsioa - Tasa 2010 Lodiera (Max) ±25ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.209" L x 0.098" W (5.31mm x 2.49mm) Series Military, MIL-PRF-55342, RM2010
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 2010 (5025 Metric)
Beste izenak M55342E08B169BRT5-MIL Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Altuera - Eserita (Max) 0.033" (0.84mm) Ezaugarriak Military, Non-Inductive
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 169k Ohm ±0.1% 0.8W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1% deskribapena RES SMD 169K OHM 0.1% 0.8W 2010