M55342E02B28B0RT5
Vishay DaleVishay Dale
M55342E02B28B0RT5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M55342E02B28B0RT5
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 28K OHM 0.1% 1/8W 0505
Fitxak: M55342E02B28B0RT5.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
M55342E02B28B0RT5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M55342E02B28B0RT5 fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES SMD 28K OHM 0.1% 1/8W 0505 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 51027 pcs Datuen fitxa M55342E02B28B0RT5.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC R (0.01%) Tentsioa - Lan egitea 0.125W, 1/8W
Tentsioa - Tasa 0505 Lodiera (Max) ±25ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm) Series Military, MIL-PRF-55342, RM0505
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0505 (1313 Metric)
Beste izenak M55342E02B28B0RT5-MIL Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Altuera - Eserita (Max) 0.033" (0.84mm) Ezaugarriak Military, Non-Inductive
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 28k Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0505 (1313 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1% deskribapena RES SMD 28K OHM 0.1% 1/8W 0505