IHLP2525CZER6R8M11
Vishay DaleVishay Dale
IHLP2525CZER6R8M11 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHLP2525CZER6R8M11
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 6.8UH 5.5A 46.8 MOHM
Fitxak: IHLP2525CZER6R8M11.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
IHLP2525CZER6R8M11ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHLP2525CZER6R8M11 fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena FIXED IND 6.8UH 5.5A 46.8 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 121353 pcs Datuen fitxa IHLP2525CZER6R8M11.pdf
Tentsioa - Tasa - Usage Shielded
Mota Molded Tamaina / dimentsioa 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Series IHLP-2525CZ-11 RoHS egoera Tape & Reel (TR)
balorazio - polarizazio Nonstandard
Beste izenak 541-2582-2
IHLP2525CZER6R8M11-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia IHLP2525CZER6R8M11 Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
Hardware mota 6.8µH Frekuentzia - Test -
Frekuentzia - Self Resonant 46.8 mOhm Max Zabaldutako deskribapena 6.8µH Shielded Molded Inductor 5.5A 46.8 mOhm Max Nonstandard
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% Diametroa - Sorbalda -
deskribapena FIXED IND 6.8UH 5.5A 46.8 MOHM Denbora atzeratzea 100kHz
DC Erresistentzia (DCR) 4A Uneko balorazioa 5.5A