D55342K07B583BRT5
Vishay DaleVishay Dale
D55342K07B583BRT5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D55342K07B583BRT5
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 583K OHM 0.1% 1/4W 1206
Fitxak: D55342K07B583BRT5.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
D55342K07B583BRT5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D55342K07B583BRT5 fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES SMD 583K OHM 0.1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 44131 pcs Datuen fitxa D55342K07B583BRT5.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC R (0.01%) Tentsioa - Lan egitea 0.25W, 1/4W
Tentsioa - Tasa 1206 Lodiera (Max) ±100ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series Military, MIL-PRF-55342, RM1206
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 1206 (3216 Metric)
Beste izenak D55342K07B583BRT5-MIL Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Altuera - Eserita (Max) 0.033" (0.84mm) Ezaugarriak Military, Non-Inductive
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 583k Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1% deskribapena RES SMD 583K OHM 0.1% 1/4W 1206