D55342E07B909BRWS
Vishay DaleVishay Dale
D55342E07B909BRWS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D55342E07B909BRWS
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 909K OHM 0.1% 1/4W 1206
Fitxak: D55342E07B909BRWS.pdf
  • Mezua
D55342E07B909BRWSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D55342E07B909BRWS fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES SMD 909K OHM 0.1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 17210 pcs Datuen fitxa D55342E07B909BRWS.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC R (0.01%) Tentsioa - Lan egitea 0.25W, 1/4W
Tentsioa - Tasa 1206 Lodiera (Max) ±25ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series Military, MIL-PRF-55342, RM1206
RoHS egoera Tray - Waffle polarizazio 1206 (3216 Metric)
Beste izenak D55342E07B909BRWS-MIL Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Altuera - Eserita (Max) 0.033" (0.84mm) Ezaugarriak Military, Non-Inductive
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 909k Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1% deskribapena RES SMD 909K OHM 0.1% 1/4W 1206