CRCW251243R0FKEGHP
Vishay DaleVishay Dale
CRCW251243R0FKEGHP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW251243R0FKEGHP
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 43 OHM 1% 1.5W 2512
Fitxak: CRCW251243R0FKEGHP.pdf
  • Mezua
CRCW251243R0FKEGHPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW251243R0FKEGHP fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES SMD 43 OHM 1% 1.5W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 499539 pcs Datuen fitxa CRCW251243R0FKEGHP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 1.5W
Tentsioa - Tasa 2512 Lodiera (Max) ±100ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm) Series CRCW-HP
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 2512 (6432 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia CRCW251243R0FKEGHP Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 43 Ohm ±1% 1.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1%
deskribapena RES SMD 43 OHM 1% 1.5W 2512 Estaldura, Etxebizitza mota Thick Film
Bytes 43
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CRCW251243R0JNEG
CRCW251243R0JNEG
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 43 OHM 5% 1W 2512
Stockean: 1826972 pcs
Deskarga: CRCW251243R0JNEG.pdf
RFQ
CRCW251243R0FKEG
CRCW251243R0FKEG
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 43 OHM 1% 1W 2512