CRCW2512158RFKEGHP
Vishay DaleVishay Dale
CRCW2512158RFKEGHP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW2512158RFKEGHP
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 158 OHM 1% 1.5W 2512
Fitxak: CRCW2512158RFKEGHP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
CRCW2512158RFKEGHPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW2512158RFKEGHP fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES SMD 158 OHM 1% 1.5W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 397381 pcs Datuen fitxa CRCW2512158RFKEGHP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 1.5W
Tentsioa - Tasa 2512 Lodiera (Max) ±100ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm) Series CRCW-HP
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 2512 (6432 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia CRCW2512158RFKEGHP Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 158 Ohm ±1% 1.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1%
deskribapena RES SMD 158 OHM 1% 1.5W 2512 Estaldura, Etxebizitza mota Thick Film