CRCW2512115RFKEGHP
Vishay DaleVishay Dale
CRCW2512115RFKEGHP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW2512115RFKEGHP
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 115 OHM 1% 1.5W 2512
Fitxak: CRCW2512115RFKEGHP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
CRCW2512115RFKEGHPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW2512115RFKEGHP fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES SMD 115 OHM 1% 1.5W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 499294 pcs Datuen fitxa CRCW2512115RFKEGHP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 1.5W
Tentsioa - Tasa 2512 Lodiera (Max) ±100ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm) Series CRCW-HP
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 2512 (6432 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia CRCW2512115RFKEGHP Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 115 Ohm ±1% 1.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1%
deskribapena RES SMD 115 OHM 1% 1.5W 2512 Estaldura, Etxebizitza mota Thick Film
Bytes 115
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CRCW2512115RFKTG
CRCW2512115RFKTG
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 115 OHM 1% 1W 2512
Stockean: 857839 pcs
Deskarga: CRCW2512115RFKTG.pdf
RFQ
CRCW2512118RFKEG
CRCW2512118RFKEG
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 118 OHM 1% 1W 2512
Stockean: 2400220 pcs
Deskarga: CRCW2512118RFKEG.pdf
RFQ