CRCW121815K8FKEK
Vishay DaleVishay Dale
CRCW121815K8FKEK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW121815K8FKEK
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 15.8K OHM 1% 1W 1218
Fitxak: CRCW121815K8FKEK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
CRCW121815K8FKEKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW121815K8FKEK fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES SMD 15.8K OHM 1% 1W 1218 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1086516 pcs Datuen fitxa CRCW121815K8FKEK.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 1W
Tentsioa - Tasa 1218 Lodiera (Max) ±100ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm) Series CRCW
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 1218 (3246 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia CRCW121815K8FKEK Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 15.8k Ohm ±1% 1W Chip Resistor 1218 (3246 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1%
deskribapena RES SMD 15.8K OHM 1% 1W 1218 Estaldura, Etxebizitza mota Thick Film