CRCW121039K0FKEA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW121039K0FKEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW121039K0FKEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 39K OHM 1% 1/2W 1210
Fitxak: CRCW121039K0FKEA.pdf
  • Mezua
CRCW121039K0FKEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW121039K0FKEA fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES SMD 39K OHM 1% 1/2W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3277633 pcs Datuen fitxa CRCW121039K0FKEA.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.5W, 1/2W
Tentsioa - Tasa 1210 Lodiera (Max) ±100ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series CRCW
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 1210 (3225 Metric)
Beste izenak CRCW1210 100 39K 1% ET1 E3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 39k Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1% deskribapena RES SMD 39K OHM 1% 1/2W 1210