CRCW12101R24FKEA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW12101R24FKEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW12101R24FKEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 1.24 OHM 1% 1/2W 1210
Fitxak: CRCW12101R24FKEA.pdf
  • Mezua
CRCW12101R24FKEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW12101R24FKEA fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES SMD 1.24 OHM 1% 1/2W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3572293 pcs Datuen fitxa CRCW12101R24FKEA.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.5W, 1/2W
Tentsioa - Tasa 1210 Lodiera (Max) ±100ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series CRCW
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 1210 (3225 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia CRCW12101R24FKEA Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 1.24 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1%
deskribapena RES SMD 1.24 OHM 1% 1/2W 1210 Estaldura, Etxebizitza mota Thick Film
Bytes 1.24
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CRCW12101R21FNTA
CRCW12101R21FNTA
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 1.21 OHM 1% 1/2W 1210
Stockean: 2142471 pcs
Deskarga: CRCW12101R21FNTA.pdf
RFQ
CRCW12101R24FKEAHP
CRCW12101R24FKEAHP
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 1.24 OHM 1% 3/4W 1210