CRCW1210160KFKTA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW1210160KFKTA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW1210160KFKTA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 160K OHM 1% 1/2W 1210
Fitxak: CRCW1210160KFKTA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CRCW1210160KFKTAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW1210160KFKTA fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES SMD 160K OHM 1% 1/2W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1972473 pcs Datuen fitxa CRCW1210160KFKTA.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.5W, 1/2W
Tentsioa - Tasa 1210 Lodiera (Max) ±100ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series CRCW
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 1210 (3225 Metric)
Beste izenak CRCW1210 100 160K 1% RT1
CRCW12101603FRT1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 160k Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1% deskribapena RES SMD 160K OHM 1% 1/2W 1210