CRCW1206866KDHEAP
Vishay DaleVishay Dale
CRCW1206866KDHEAP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW1206866KDHEAP
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 866K OHM 0.5% 1/4W 1206
Fitxak: CRCW1206866KDHEAP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
CRCW1206866KDHEAPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW1206866KDHEAP fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES SMD 866K OHM 0.5% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1706226 pcs Datuen fitxa CRCW1206866KDHEAP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.25W, 1/4W
Tentsioa - Tasa 1206 Lodiera (Max) ±50ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series CRCW-P
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 1206 (3216 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia CRCW1206866KDHEAP Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 866k Ohm ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.5%
deskribapena RES SMD 866K OHM 0.5% 1/4W 1206 Estaldura, Etxebizitza mota Thick Film