CRCW120661K9FKEA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW120661K9FKEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW120661K9FKEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 61.9K OHM 1% 1/4W 1206
Fitxak: CRCW120661K9FKEA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
CRCW120661K9FKEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW120661K9FKEA fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES SMD 61.9K OHM 1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12431711 pcs Datuen fitxa CRCW120661K9FKEA.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.25W, 1/4W
Tentsioa - Tasa 1206 Lodiera (Max) ±100ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series CRCW
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 1206 (3216 Metric)
Beste izenak 541-61.9KFTR
D25/CRCW1206 100 61K9 1% ET1 E3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 61.9k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1% deskribapena RES SMD 61.9K OHM 1% 1/4W 1206