CRCW080544R2FKEA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW080544R2FKEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW080544R2FKEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 44.2 OHM 1% 1/8W 0805
Fitxak: CRCW080544R2FKEA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
CRCW080544R2FKEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW080544R2FKEA fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES SMD 44.2 OHM 1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17928298 pcs Datuen fitxa CRCW080544R2FKEA.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.125W, 1/8W
Tentsioa - Tasa 0805 Lodiera (Max) ±100ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series CRCW
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0805 (2012 Metric)
Beste izenak 541-44.2CTR
D12/CRCW0805 100 44R2 1% ET1 E3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 44.2 Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1% deskribapena RES SMD 44.2 OHM 1% 1/8W 0805