CRCW06032K70JNEA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW06032K70JNEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW06032K70JNEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.7K OHM 5% 1/10W 0603
Fitxak: CRCW06032K70JNEA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
CRCW06032K70JNEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW06032K70JNEA fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES SMD 2.7K OHM 5% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 925480 pcs Datuen fitxa CRCW06032K70JNEA.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.1W, 1/10W
Tentsioa - Tasa 0603 Lodiera (Max) ±200ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm) Series CRCW
RoHS egoera Digi-Reel® polarizazio 0603 (1608 Metric)
Beste izenak 541-2.7KGDKR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 2.7k Ohm ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% deskribapena RES SMD 2.7K OHM 5% 1/10W 0603